Civivi Dracolisk Burgundy Aluminium C25028-3 tréninkový motýlek
Kód: C25028-3Související produkty
Detailní popis produktu
Tréninkový motýlek Civivi Dracolisk
S tréninkovým motýlkem (balisongem) Civivi Dracolisk C25028-3 se můžete věnovat procvičování flippingu bez obav z poranění. Čepel z nerezové oceli 9Cr18MoV není naostřená. Má atraktivní vzhled díky dvojí povrchové úpravě – satin v kombinaci s černým stonewash.
Rukojeť se 180° otevíráním je z hliníku s bordó povrchovou úpravou. Motýlek má hmotnost pouhých 118,4 g.
Dodáváme v praktickém nylonovém pouzdře na zip pro uložení nože.
Nože Civivi
Civivi je značka nožů, která patří do portfolia čínského výrobce WE Knife. Nože Civivi jsou vysoce funkční, užitkové zavírací nože určené pro každodenní používání. Zákazníci oceňují Civivi pro výborný poměr mezi cenou a kvalitou nožů. Použití kvalitních materiálů rukojetí (uhlíkové vlákno, micarta, dřevo, G10, FRN) a ocelí jako CPM S35VN, 154CM, Nitro-V, N690, 14C28N, VG-10, D2, 10Cr15CoMoV nebo 9Cr18MoV, zabezpečuje nožem vysokou hodnotu a výkon bez kompromisů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Motýlky |
|---|---|
| EAN: | 724065717795 |
| Druh nože: | Motýlek |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 9Cr18Mov |
| Materiál rukojeti: | Kov |
| Barva rukojeti: | Červená |
| Pouzdro: | bez pouzdra |
| Celková délka: | 25,5 cm |
| Délka čepele: | 11,6 cm |
| Délka rukojeti: | 13,9 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3 mm |
| Hmotnost: | 118,4 g |
| Tvrdost čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Clip Point |
| Povrchová úprava čepele: | Stonewash - black |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
