Dřevo Limba Black

Kód: 64740
210 Kč 174 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
29.2.2024
Možnosti doručení

Limbové dřevo určené pro výrobu rukojeti na nůž, případně na vyřezávání. Jádrové dřevo je světle nažloutlé až zlatohnědé, někdy se šedými až téměř černými pruhy a žilkami. Bělové dřevo je bledě šedavě až žlutohnědé, není jasně ohraničené od jádrového dřeva. Barva má s věkem tendenci tmavnout. Zrno je rovné až mírně propletené, s rovnoměrně hrubou strukturou. Mírný přirozený lesk. Obecně se snadno opracovává, snadno se lepí a finalizuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limbové dřevo určené pro výrobu rukojeti na nůž, případně na vyřezávání. Jádrové dřevo je světle nažloutlé až zlatohnědé, někdy se šedými až téměř černými pruhy a žilkami. Bělové dřevo je bledě šedavě až žlutohnědé, není jasně ohraničené od jádrového dřeva. Barva má s věkem tendenci tmavnout. Zrno je rovné až mírně propletené, s rovnoměrně hrubou strukturou. Mírný přirozený lesk. Obecně se snadno opracovává, snadno se lepí a finalizuje.

Rozměr: 120 x 38 x 38 mm (rozměr je přibližný a kus od kusu se může mírně lišit)

Jelikož dřevo je přírodní materiál, každý kus je originál a může se mírně lišit od fotografie. Pokud máte zájem o fotku konkrétních kusů, které máme na skladě, prosím kontaktujte nás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Materiály na rukojeti
Materiál: Dřevo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: