Walther Machete Machtac MT4
Kód: 5.0844Související produkty
Detailní popis produktu
Walther Machtac 4 Machete je mačeta celkové délky 55 cm o tloušťce čepele 4,7 mm. Čepel z uhlíkové oceli 1065. Rukojeť z černého plastu, tmavé textilní pouzdro.
UPOZORNĚNÍ: Prosíme NEOBJEDNÁVAT do samoobslužných boxů, mačeta se tam vzhledem ke své délce nevejde. Váš balík bude dopravcem automaticky přesměrován na jiné výdejní místo.
Nože Walther
Walther je německá společnost s velmi dlouhou a bohatou historií. Značka Walther je proslulá výrobou kvalitních nástrojů, například nožů a baterek. Nože Walther jsou vysoce funkční, užitkové nože určené pro pravidelné používání. Walther vyrábí spolehlivé lovecké nože, taktické nože i nože pro běžné používání. Vynikají výborným poměrem mezi cenou a kvalitou. I proto jsou nože Walther velmi oblíbené.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mačety |
|---|---|
| EAN: | 4000844734716 |
| Druh nože: | S pevnou čepelí |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | 1065 |
| Materiál rukojeti: | Plast |
| Pouzdro: | Nylonové |
| Celková délka: | 55 cm |
| Délka čepele: | 40 cm |
| Délka čepele (od - do): | nad 25 cm |
| Tloušťka čepele: | 4,7 mm |
| Hmotnost: | 585 g |
| Tvrdost čepele: | 57-59 HRC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Povrchová úprava čepele: | Black |
| Výbrus: | Plochý |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
