Nůž Smith & Wesson Extreme Ops CK33 Karambit
Kód: SWCK33Související produkty
Detailní popis produktu
Karambit Smith & Wesson Extreme Ops CK33
Připravte se zažít vrchol taktické dokonalosti s nožem Smith & Wesson Extreme Ops Karambit CK33. Tento výjimečný nástroj je ztělesněním síly, všestrannosti a výkonu. Extreme Ops CK33 je zavírací karambit, který disponuje liner lock pojistkou. Otevírání pomocí palcového kolíku (thumb stud). S působivou celkovou délkou 20 cm a hmotností 171 g, tento karambit nabízí dobrou manévrovatelnost a kontrolu, díky čemuž je ideálním společníkem pro každou taktickou situaci. Čepel o průměru 7,6 cm a tloušťce 2,8 mm, odborně kovaná z kvalitní nerezavějící oceli 7Cr17MoV, zajišťuje výbornou ostrost a odolnost. Rukojeť je vyrobena z materiálu G10. Je ergonomického tvaru, který zajistí pohodlný a pevný úchop.
Nože Smith & Wesson
Společnost Smith & Wesson je známá americká značka s dlouhou tradicí výroby kvalitního vybavení. Od svého založení v roce 1852 si vybudovala silné jméno v oblasti precizního zpracování a spolehlivosti. Postupně rozšířila své portfolio také o praktické outdoorové a taktické vybavení, jako jsou nože, sekery či baterky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Karambity |
|---|---|
| EAN: | 028634010486 |
| Druh nože: | Zavírací |
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | 7Cr17MoV |
| Materiál rukojeti: | G10 |
| Barva rukojeti: | Černá |
| Pojistka: | Liner Lock |
| Celková délka: | 20 cm |
| Délka čepele: | 7,6 cm |
| Délka rukojeti: | 12,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 7,00 - 7,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2,8 mm |
| Hmotnost celková: | 171 g |
| Povrchová úprava čepele: | Bead blast |
| Výbrus: | Dutý |
| Způsob otevírání: | Kolík na palec |
| Země původu: | Čína |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
