Čepel na nůž Morakniv Basic C - uhlíková
Kód: 14538Související produkty
Detailní popis produktu
Samostatná čepel na nože Morakniv Basic z uhlíkové oceli C100S má konstrukci na trn. Je tepelně zpracovaná, zakalená a nabroušená - připravená k použití. Celková délka je 17,4 cm, délka samotné čepele 9,4 cm, délka trnu 8 cm, tloušťka 2 mm.
Nože Morakniv
Morakniv je tradiční výrobce nožů ze Švédska, s tradicí sahající až do 19. století. Nože Mora jsou mimořádně oblíbené outdoorové a pracovní nože, známé svou kvalitou a příznivými cenami. Outdoorové i pracovní a řezbářské nože Mora jsou respektovány pro svou spolehlivost a jednoduchost. Při výrobě nožů Morakniv je používána nerezová ocel Sandvik 12C27, případně Sandvik 14C28 (nůž Garberg), uhlíková ocel C100 nebo laminovaná ocel O1. Rukojeti jsou obvykle plastové, případně z březového dřeva.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čepele na nože |
|---|---|
| EAN: | 7391846030522 |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | 1095 (C100, XC100) |
| Celková délka: | 17,4 cm |
| Délka čepele: | 9,4 cm |
| Délka čepele (od - do): | 9,00 - 9,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 2 mm |
| Hmotnost celková: | 32 g |
| Tvrdost čepele: | 58-59 HRC |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Polished |
| Výbrus: | Skandinávský |
| Země původu: | Švédsko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
