Čepeľ na nůž Lauri Carbon 108
Kód: 66391Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Čepeľ na nůž Lauri 108 66391
Čepel tloušťky 3 mm z uhlíkové oceli 80CrV2. Čepel má konstrukci na trn. Čepel je tepelně zpracovaná, zakalená a nabroušená - připravená k použití. Celková délka je 23 cm, délka samotné čepele 10,8 cm.
Čepele Lauri
Čepele Lauri jsou vyráběny ve Finském městě Kauhava firmou Laurin Metalli Oy již od roku 1918. Jsou to velmi oblíbené a kvalitní čepele, které využívá velké množství výrobců skandinávských nožů. Čepele jsou vyrobeny obvykle z uhlíkové oceli 80CrV2, která je osvědčeným materiálem používaným při výrobě severských nožů, případně z nerezové oceli.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čepele na nože |
|---|---|
| EAN: | 6438527051542 |
| Druh oceli: | Uhlíková ocel |
| Materiál čepele: | 80CrV2 |
| Celková délka: | 23 cm |
| Délka čepele: | 10,8 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,2 mm |
| Země původu: | Finsko |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
