Čepel na nůž Brisa Trapper 115 Elmax Flat
Kód: 5851Záruka originality
Produkty nakupujeme přímo od výrobců nebo oficiálních distributorů.
Související produkty
Detailní popis produktu
Čepel tloušťky 3,6 mm z nerezové oceli Elmax. Čepel má konstrukci full tang a plochý výbrus. Celková délka je 22,5 cm, délka samotné čepele 11,5 cm. Šířka čepele je 2,6 cm, průměry děr v rukojeti jsou 2 x 4,6 mm a 1 x 6,3 mm. Čepel je tepelně zpracována, zakalená a nabroušená - připravena k použití.
Nože Brisa (EnZo)
Finská značka nožů, do roku 2018 známá pod značkou EnZo. Od roku 2019 nesou nože a čepele již značku Brisa. Nože BRISA jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám myslivců, zálesáků a lidi kteří tráví čas v přírodě. Brisa spojuje tradiční vlastnosti klasického skandinávského nože puukko s moderními prvky, čímž vznikají nástroje s vynikajícím designem, odolností a maximální funkčností.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čepele na nože |
|---|---|
| Druh oceli: | Nerezová ocel |
| Materiál čepele: | Elmax |
| Celková délka: | 22,5 cm |
| Délka čepele: | 11,5 cm |
| Délka čepele (od - do): | 10,00 - 11,99 cm |
| Tloušťka čepele: | 3,6 mm |
| Tvar čepele: | Drop Point |
| Povrchová úprava čepele: | Satin |
| Výbrus: | Plochý |
| Země původu: | Finsko |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
