Čepeľ na nůž Puronvarsi Leuku 160

Kód: 5292
Novinka 2022
Značka: Puronvarsi
1 970 Kč 1 628 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Čepel tloušťky 5 mm z ručně kované uhlíkové oceli Krupp C75. Čepel má konstrukci na trn. Celková délka je 30 cm, délka samotné čepele 16 cm. Čepele Puronvarsi jsou výjimečné svým tvarem, jejich nejhrubší místo je v bodě kde začíná výbrus čepele. Čepel je tepelně zpracovaná, zakalená a nabroušená - připravená k použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čepeľ na nůž Puronvarsi Leuku 160 5292

Čepel tloušťky 5 mm z ručně kované uhlíkové oceli Krupp C75.Čepel má konstrukci na trn. Celková délka je 30 cm, délka samotné čepele 16 cm. Čepele Puronvarsi jsou výjimečné svým tvarem, jejich nejhrubší místo je v bodě kde začíná výbrus čepele. Čepel je tepelně zpracovaná, zakalená a nabroušená - připravená k použití.

Nože NKD - Nordic Knife Design

Puronvarsi sú ručne kované čepele vyrábané v malom rodinnom kováčstve, vo fínskom meste Härmä. Tradícia výroby sa v rodine dedí z generácie na generáciu. V súčasnosti nože vyrába Antti Mäkinen pod značkou svojho starého otca (Yrjo Puronvarsi). Čepele sú ručne kované z uhlíkovej ocele Krupp C75 a sú výnimočné svojim rombickým tvarom - ich najhrubšie miesto je v bode, kde sa začína výbrus čepele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čepele na nože
Druh oceli: Uhlíková ocel
Materiál čepele: 1075 (C75, XC75)
Celková délka: 30 cm
Délka čepele: 16 cm
Tloušťka čepele: 5 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: